Włókna polipropylenowe

Włókna polipropylenowe, wykorzystywane do większości realizacji naszej firmy, to gwarancja najwyższej jakości materiałów i wieloletniej przydatności. 

Zbrojenie rozproszone przynosi spektakularne efekty właśnie ze względu na stosowanie przez cenioną i niezwykle doświadczoną na krajowym rynku firmę Tamaszczyk i Synowie wyżej wymienionych materiałów. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, zapewnia kompleksową obsługę i doradztwo techniczne, zarówno w trakcie realizacji, jak i po jej zakończeniu. Zbrojenie betonu stanowi jedną ze specjalności poszerzającej horyzonty firmy, będącej dystrybutorem polipropylenowych włókien do betonu czołowego producenta Brugg Contec. 

Surowiec, dodany do świeżej mieszanki betonowej pełni funkcję mikrozbrojenia, dzięki któremu zmniejszony zostaje skurcz plastyczny, co znacznie ogranicza ryzyko powstawania rys widocznych na stwardniałym betonie. 

Jego zastosowanie sprawdzi się w mieszankach betonowych wykorzystywanych do betonów natryskowych, jastrych oraz przy zaprawach. 

Dodatkowym plusem rozwiązania pozostaje również fakt, iż dodatek włókien polipropylenowych pozwala na eliminowanie koniecznego w przeciwnym wypadku do wykorzystania drogiego zbrojenia przeciwskurczowego, jaki jest wykonany ze stalowej siatki. Niestety, pomimo ceny, nie zawsze jego działanie zmierza w pożądanym kierunku. 

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji i udzielimy szczegółowej odpowiedzi w każdej kwestii związanej z działalnością naszej firmy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *