Zbrojenie betonu

Zastanawiasz się, jakie zbrojenie betonu okaże się dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? 

Beton zbrojony włóknami stalowymi to wysokiej klasy materiał kompozytowy, w którego skład wchodzi między innymi cement, kruszyw mineralny, woda, dodatki i domieszki, a także włókna polipropylenowe. 

Za sprawą ich wkomponowania w odpowiedniej ilości w beton zbrojony, możemy nadać zupełnie inny charakter betonu, który zmienia swoje kruche właściwości na rzecz znacznie bardziej pożądanych – plastycznych z możliwością dopasowania do docelowego kształtu i wykonywania danej czynności. 

Zbrojenie rozproszone stanowi wyjątkową alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań budowlanych, wychodzi naprzeciw potrzebom i wymaganiom stawianym fachowcom przez dzisiejszy rynek. Dodatkowym atutem zabiegu, jest uzyskanie nowej struktury betonu zbrojonego oraz zredukowanie spękań powstających zazwyczaj w kluczowej fazie wiązania betonu. 

Z racji wyżej wymienionych i wyraźnie podkreślonych korzyści, przynosi spektakularne efekty właśnie ze względu na stosowanie przez cenioną i niezwykle doświadczoną na krajowym rynku firmę Tomaszczyk i Synowie wyżej wymienionych materiałów. 

Metoda, znalazła szerokie zastosowanie w budownictwie i stała się doskonałym materiałem do wykonania między innymi podłogi w pomieszczeniach gospodarczych i przemysłowych, czyli wszelkiego rodzaju fabrykach, magazynach oraz miejscach użyteczności publicznej, gdzie trwałość zastosowanej techniki jest aspektem priorytetowym. W ofercie naszej firmy znajdziecie możliwość wykonania tej usługi, a wcześniejsze realizacje w tej materii zagwarantowały rzeszą zadowolonych klientów prywatnych i przedsiębiorców. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *